Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
19 104 000 ₽ 191 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
92 048 000 ₽ 180 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 509 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
30 393 000 ₽ 89 400 ₽ / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
39 077 000 ₽ 156 300 ₽ / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
5 037 000 ₽ 88 400 ₽ / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 67 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
20 841 000 ₽ 325 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
14 762 000 ₽ 109 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 2