Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
279 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
350 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
290 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 228 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
230 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
45 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
370 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 395 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2