Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
12 500 000 € 19 530 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
750 000 € 2 270 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
135 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 43 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
400 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1227 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 358 sq.m.
  • Plot Area: 486 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
185 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 201 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
900 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
450 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 1904 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1237 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1