Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
240 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 4360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
2 700 000 € 13 170 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
760 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
200 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4