Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
950 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 200 000 € 11 430 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 7469 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
550 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 000 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 4
For Sale
100 000 € 770 € / sq.m.

Other Kavala, Greece

Kavala, Greece Details
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 178 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
560 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 215 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 1 460 € / sq.m.

Other Kavala, Greece

Kavala, Greece Details
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6