Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
540 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
790 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
400 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
195 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
230 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Plot Area: 2023 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
45 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 315 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
750 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
900 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4