Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
450 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
480 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 202 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
190 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
787 500 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
110 000 € 2 080 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 53 sq.m.
  • Plot Area: 940 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1