Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 550 000 € 5 740 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
85 000 € 350 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1