Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
139 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
125 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
54 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1