Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 100 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
465 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
300 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
110 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 570 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 618 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
580 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 4020 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3