Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
460 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
75 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
350 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 3150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4