Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
2 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4035 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
280 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 437 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
470 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
315 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 5250 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 860 000 € 4 960 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 7