Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
840 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 8572 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
138 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 42 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
300 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
230 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
65 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 30 sq.m.
  • Plot Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
111 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
110 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
210 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2