Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
350 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
500 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 424 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
160 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
161 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
350 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
50 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
450 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4