Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
110 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
Price on request
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 300 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
130 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3