Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
150 000 € 1 630 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 140 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
650 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
480 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
370 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
330 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
315 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
230 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 2625 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 4900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5