Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
120 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 273 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
450 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 176 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
52 500 € 750 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 505 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
140 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 406 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
500 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
85 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
95 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2