Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
650 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
205 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Plot Area: 162 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
670 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
190 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
280 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 402 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1