Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
225 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 270 € / sq.m.

Other Central Macedonia, Greece

Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 338 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
530 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2