Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
7 815 000 ₽ 48 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
19 973 000 ₽ 142 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
13 026 000 ₽ 72 400 ₽ / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3