Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
110 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
520 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
50 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
Price on request
  • Area: 563 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
38 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
185 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
130 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2