Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
400 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
145 000 € 1 710 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
827 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
80 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
90 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
650 000 € 5 420 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 22000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3