Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
400 000 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
21 000 € 1 110 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 19 sq.m.
  • Plot Area: 85 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
23 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
300 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2