Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
320 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
120 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
143 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 463 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
270 000 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
380 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
58 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 25 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1