Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
460 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1936 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
500 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
3 650 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
750 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5