Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
495 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 5
For Sale
840 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 7
For Sale
85 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
225 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
680 000 € 1 700 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2