Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
320 000 € 2 670 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 900 000 € 5 850 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
185 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
80 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 000 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5