Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
410 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 17000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 000 000 € 5 410 € / sq.m.
  • Area: 740 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
370 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
675 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3