Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
452 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4170 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
380 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 070 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 7110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
270 000 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1