Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
270 000 € 770 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 11
For Sale
300 000 € 1 540 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6