Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
330 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 900 000 € 19 190 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
427 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 353 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
290 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1890 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
300 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 513 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3