Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
125 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 2011 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
500 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
750 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 10
For Sale
340 000 € 2 740 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 760 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5