Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
260 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 2 220 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 505 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 778 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
380 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
58 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 25 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
100 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Plot Area: 33 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
300 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
73 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1