Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
90 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
160 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 4475 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
18 500 € 260 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
23 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
430 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 159 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
180 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2