Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
320 000 € 1 330 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
640 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
280 000 € 700 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 060 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 553 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
181 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
380 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 1963 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 530 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 4000 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
230 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 162 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2