Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
150 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
150 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
154 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
215 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
105 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
200 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
125 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2