Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
145 000 € 1 020 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 900 000 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 10
For Sale
1 700 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6
For Sale
650 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 7
For Sale
650 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6
For Sale
950 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Rooms: 1
For Sale
550 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1