Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
900 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
290 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2222 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 679 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
245 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
110 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Plot Area: 107 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1