Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 490 000 € 5 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
430 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
50 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4035 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 150 000 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
320 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2024 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
500 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 437 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4