Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
2 500 000 € 16 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
660 000 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
500 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
190 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3