Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
550 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
400 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 436 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3