Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
110 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
800 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
320 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
325 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3