Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
230 000 € 840 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6
For Sale
77 000 € 960 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
240 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
350 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 1