Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
400 000 € 1 180 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
99 000 € 1 210 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 82 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2