Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
495 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 1 580 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 142 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 1
For Sale
100 000 € 420 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 820 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
360 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3