Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
3 000 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
270 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 749 sq.m.
  • Plot Area: 10100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
120 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
280 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
400 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
90 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
360 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
240 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
2 995 000 € 8 660 € / sq.m.
  • Area: 346 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6