Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
450 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Plot Area: 4850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
40 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
450 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 550 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
35 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2