Compare properties

Real Estate in Rodos

Found 29 listings:
For Sale
135 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 555 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
210 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2