Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
275 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
318 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
244 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
265 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
550 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
200 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
280 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
138 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.