Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
265 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
500 000 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
110 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
700 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1259 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
160 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.